Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Mieszkania na sprzedaż Kąsinowo - Oferty „sprzedam mieszkanie”

10 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

10 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia w okolicy

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Jeszke

Tarnowo Podgórne(Kąsinowo + 13 km)

690 000 zł56,27 m² 12 262,31 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Przestronne, nowoczesne, trzypokojowe mieszkanie w Tarnowie Podgórnym, znajdujące się na pierwszym piętrze w dwupiętrowym bloku. Niepowtarzalna cicha okolica, okna z widokiem na sad. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie z ogródkiem Rokietnica

Rokietnica(Kąsinowo + 12 km)

465 000 zł63,15 m² 7 363,42 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż mieszkanie na piętrze z balkonem i przynależnym ogródkiem w budynku 4-lokalowym położone w pamiątkowie, gmina Szamotuły. Powierzchnia mieszkania ok. 63,15 m2 (użytkowa.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Garncarska

Wronki(Kąsinowo + 23 km)

700 000 zł100 m² 7 000 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1960

3 niezależne mieszkania po generalnym remoncie | Idealne pod wynajem - Wronki, ul. Garncarska Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość inwestycyjna o łącznej powierzchni ok. 100 m , składająca.

Szczegóły ogłoszenia

Apartament z aneksem, ul. Piaskowa

Radzyny(Kąsinowo + 6 km)

560 000 zł80,89 m² 6 922,98 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Oferujemy Państwu atrakcyjną nieruchomość bez prowizji dla kupującego! Dodatkowo, zapewniamy profesjonalne, bezpłatne pośrednictwo kredytowe skorzystaj z naszej pomocy i spełnij marzenie.

Szczegóły ogłoszenia

Apartament z ogródkiem

Gaj Wielki(Kąsinowo + 14 km)

620 000 zł65,82 m² 9 400 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Gaj wielki, powiat szamotulski, gmina Kaźmierz, obok Tarnowa Podgórnego 3 pokoje z ogródkiem oraz dwa miejsca postojowe w cenie! Szukasz nowoczesnego mieszkania gotowego do wprowadzenia? Ta.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Spokojna

Rokietnica(Kąsinowo + 12 km)

705 000 zł78,58 m² 8 971 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Wyjątkowe mieszkanie Z dużym ogrodem rokietnica Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie położone na wysokim parterze, w spokojnej części Rokietnicy. Kameralna lokalizacja,.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie dwupoziomowe

Tarnowo Podgórne(Kąsinowo + 13 km)

498 000 zł66 m² 7 545,45 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie o łącznej powierzchni 66 m2, położone na 2. piętrze w kameralnym, 2-piętrowym budynku przy Placu Margaretek w Tarnowie Podgórnym.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Malwy

Lusówko(Kąsinowo + 18 km)

977 250 zł78,18 m² 12 500 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

0% prowizji|ogród|taras|fotowoltaika|rekupe racja|klimatyzacja|78,18 m2 Przedstawiam wyjątkową ofertę sprzedaży eleganckiego apartamentu parterowego z własnym ogrodem, położonego w domu.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Owocowa

Tarnowo Podgórne(Kąsinowo + 13 km)

529 000 zł57,40 m² 9 216,03 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Kupujący nie ponosi kosztów pośrednictwa. Polecam na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 57,4m2 położone na wysokim parterze w niskim budynku przy ul. Owocowej w Tarnowie.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe, Osiedle Kalinowe

Rokietnica(Kąsinowo + 12 km)

475 000 zł52,52 m² 9 044,17 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Rokietnica/osiedle kalinowe Polecam na sprzedaż sympatyczne dwu pokojowe mieszkanie na I-piętrze w niskim bloku z cegły. Powierzchnia : 52,52 m2. Nowoczesne osiedle - blok z 2009 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Kąsinowo

Kąsinowo,wielkopolskie

240 000 zł47 m² 5 066,50 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przy tej ofercie oferujemy również usługę bezpłatengo pośrednictwa kredytowego. Biuro posiada ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej oraz licencję zawodową pośrednika W obrocie.

Zamknij
+0 km

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij